0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Пронајдени над 200 стебла канабис кај Теарце

На место викано „Лапуф“, атар на село Теарце, во близина на железничката пруга денеска полицијата пронашла над 200 стебла канабис.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close