ОпштествоХроникаХроника.Портал

Пронајдена дрога, приведени две лица

Полициски службеници од Кичево синоќа лишиле од слобода две лица од Скопје и Велес, откако кај нив е пронајдена и одземена марихуана, соопшти денеска МВР.

Back to top button
Close
Close