ХроникаХроника.Портал

Пронајдена дрога, приведени двајца дилери

Полициски службеници од СВР Струмица вчера во 14.40 часот во Струмица, ги лишиле од слобода В.Љ.(37) и З.Ч.(34), двајцата од Штип.

Back to top button
Close
Close