0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Промоција на видео „Да се обидеме и вака“ посветено на образовниот процес

Списанието за одржлив развој „Лице в лице“, денеска на својата фејсбук-страница промовира видео насловено „Да се обидеме и вака“ посфетено на развојот и трансформацијата на образовниот процес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close