0_Македонија.ПорталЗанимливостиМагазинМКД

Промоција на трејлерот за новата најавена акциона серија „Black Ops“

Изминатиот викенд во Скопје се одржа промоција на трејлерот за новата најавена акциона серија Black Op.

Back to top button
Close
Close