КултураКултура.Портал

Промоција на романот „Воскресение Experience патот на духот“ од Мирче Нешовски

Романот „Воскресение Experience патот на духот“ од Мирче Нешовски денеска  на пладне ќе биде промовиран во Домот на градежници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close