Дописници МКДКултураКултура.Портал

Промоција на романот „Солзите на сестра ми“ на Лилјана Зашова во Охрид

Посвојувањето деца како тема што отвора дилеми, желби, страдања, надежи, очекувања е приказната што ја нуди романот „Солзите на сестра ми“, на авторката Лилјана Зашова чија промоција ќе се одржи во Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close