0_Македонија.ПорталОпштество

Промоција на поштенска марка „Северна Македонија на Европско првенство во фудбал 2020“

АД Пошта на Северна Македонија денеска ќе  ја промовира поштенската марка „Република Северна Македонија на Европско првенство во фудбал 2020“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close