КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Промоција на поетската книга „Кажете им дека заминав“ од Томе Велков

Во ЈУ Градска библиотека „Браќа Миладиновци “ – Скопје вечер ќе се одржи промоција на најновата поетска книга на македонскиот поет Томе Велков „Кажете им дека заминав“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close