Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Промоција на платформата за имплементација на „Знак за безбеден туризам“

Платформата за имплементација на „Знак за безбеден туризам“ (Safe Travels Stamp) и протоколи за безбедно патување на Светскиот совет за туризам и патување денеска официјално ќе бидат промовирани во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close