0_Спорт.ПорталРакометСпортСпорт.Слајдер

Промоција на новиот дрес на РК Вардар за сезоната 2021/2022

Ракометниот клуб Вардар 1961 денеска ќе го промовира новиот дрес со кој екипата ќе се натпреварува во сезоната 2021/2022.

Back to top button
Close
Close