0_Македонија.ПорталПолитика

Промоција на Националната платформа за електронски упис на идните првачиња

Националната платформа за електронски упис на првачиња за новата 2021/2022 учебна година денеска ќе биде промовирана во ООУ „Вера Циривири - Трена“ во Општина Карпош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close