КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Промоција на „Меч од мечти“ – збирка песни од Диме Данов

Збирката песни „Меч од мечти“ од Диме Данов вечер ќе биде промовирана на платото пред Младинскиот културен центар (МКЦ).

Back to top button
Close
Close