0_Web_АктуелноKultura.SlajderКултураКултура.ПорталОпштество

Промоција на книгите проповеди – „Слова за Словото“ од г.г. Стефан

Во Домот на културата „Ацо Шопов“ во Штип, во организација на Брегалничката епархија и Домот на културата, денеска ќе се одржи промоција на книгите проповеди - „Слова за Словото“, во 5 тома, од Неговото блаженство, Архиепископот Охридски и Македонски, г. г. Стефан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close