0_Македонија.ПорталКултураКултура.Портал

Промоција на книгата „Тешко ќе најдеш добар човек“ од Фланери O’Конор

Во кафе-книжарницата „Буква“ вечер ќе биде промовирана збирката раскази „Тешко ќе најдеш добар човек“ од Фланери О'Конор, во издание на издавачката куќа Темплум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close