0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

Промоција на извештај од мониторинг на седум институции за правата на потрошувачите

Извештај од мониторинг на седум клучни институции за правата на потрошувачи и други резултати од проектот „Чувар на правдата за потрошувачите“ ќе биде презентиран  денеска од Институтот за стратешки истражувања и едукација – ИСИЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close