Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Промоција на две книги на Марјан Анѓеловски

Во Амбрела во ГТЦ – Скопје вечерва ќе се одржи промоција на две нови книги на Марјан Анѓеловски - романот „Колку убав погреб“ и драмата „Животот е краток и нејасен“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close