0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталОпштество

Промоција на „101 сонет од една чудна пролет“ од Владимир Мартиновски

Во Младинскиот културен центар вечер од 20 часот ќе биде промовирана новата поетска книга од Владимир Мартиновски „101 сонет од една чудна пролет“, во издание на „Кликер“.

Back to top button
Close
Close