0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВременска прогнозаОпштество

Променливо облачно со северен ветер, од четврток значително потопло

Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен северен ветер, најизразен долж Повардарието.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close