0_Македонија.ПорталОпштество

„Промени животи” е новата кампања со која ЈП „Водовод и Канализација“ продолжува со поддршка на мисијата на СОС Детско село

„Промени животи” е новата кампања со која ЈП „Водовод и Канализација“ – Скопје, преку достава на повик за донации заедно со сметките за месец април во печатена и електронска форма, продолжува со поддршка на мисијата на СОС Детско село.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close