БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Програмата „Туризам за сите“ на грчката Влада продолжена и оваа година

Програмата на грчката Влада „Туризам за сите“ во висина од 100 милиони евра воведена лани за поддршка на домашниот туризам, продолжена е и оваа година, како за неискористените ваучери, така и за доделување нови, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close