Svet.SlajderСвет

Профилот на Трамп на Фејсбук ќе биде блокиран до јануари 2023 година

Фејсбук денеска најави дека профилот на поранешниот американски претседател Доналд Трамп ќе биде блокиран две години

Back to top button
Close
Close