0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталОпштество

Проект за дигитална карикатура „ЕУ – работа во тек“

Гете-институт Скопје и Остен - Светската галерија на карикатури Скопје го почнаа проектот за дигитална карикатура „ЕУ – работа во тек...“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close