0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Продолжуваат превентивните акции на МВР и РСБСП „Вози одморен!“

МВР и РСБСП продолжуваат со превентивните активности во рамки на кампањата „Вози одморен!“, а денеска, во пресрет на Илинден, беа спроведени активности во Прилеп, соопшти МВР.

Back to top button
Close
Close