0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Продолжуваат консултациите за новата бугарска влада организирани од „Има таков народ“

Партијата „Има таков народ“, откако во петокот одржа едночасовен состанок со „Демократска Бугарија“, упати покана за консултации за време на викендот до сите други парламентарни партии, освен партијата ГЕРБ на Бојко Борисов.

Back to top button
Close
Close