0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Продолжува судењето за Тарегет-Тврдина

Во Основниот кривичен суд во Скопје денеска треба да продолжи судењето за аферата со прислушувањето, познат во јавноста како „Таргет-Тврдина“.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close