0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаХроникаХроника.Портал

Продолжува судењето за „Монструм“

Во Основниот кривичен суд во Скопје денеска треба да се одржи судење за за петкратното убиство кај Смилковско Езеро на 12 април 2012 година, „Монструм“.

Back to top button
Close
Close