0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Продолжува 34. собраниска седница

Собранието денеска треба да ја продолжи 34. седница, кој започна вчера со гласање доверба на Владата. На дневен ред на оваа седница се уште 68 точки. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close