0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Продолженија на пет собраниски седници

Собранието на Република Северна Македонија денеска треба да ги одржи продолженијата на 29-тата, 30-тата, 34-тата, 39-тата и 41-вата седница на чиј дневен ред се повеќе законски решенија.

Back to top button
Close
Close