0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Прочитани СМС-пораки меѓу Груевски, Јанкулоска, Протуѓер и Димовски за „Монструм“

Со читање транскрипти од СМС-пораки и друга комуникација поврзана со петкратното убиство кај Смилковско Езеро на 12 април 2012 година, денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжи судењето за случајот „Монструм“.

Back to top button
Close
Close