Дописници МКДОпштински вести

Привршува изградбата на „Мала европска куќа” во Крива Паланка

Градежните активности за уредување на простор за младите од Крива Паланка, насловен „Мала европска куќа" се во завршна фаза.

Back to top button
Close
Close