БалканДописници Свет

Привремената влада на Бугарија одржува вонредна седница за ребаланс на буџетот

Привремената влада на Бугарија се собра на вонреден состанок за да го разгледа проектот за ажурирањето на буџетот, јави дописникот на МИА од Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close