0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Privohet nga liria agjenti i pasurive të patundshme i cili gjatë shitjes së banesave dëmtoi disa qytetarë

Agjenti i pasurive të patundshme i cili me depozitë prej 32 mijë eurosh dëmtoi disa blerës, këtë mëngjes u privua nga liria. MIA ka mësuar nga burime të mirë informuara se Njësia e Krimit Ekonomik dhe Kompjuterik, me urdhër të një prokurori kompetent nga Prokuroria Themelore Publike, e ka privuar nga liria personin kundër të cilit janë ngritur disa kallëzime penale nga qytetarë të dëmtuar për kryerjen e veprës penale mashtrim.

Back to top button
Close
Close