ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице од гостиварско за издржување затворска казна

Гостиварски полициски службеници вчера во 09.30 часот, го привеле Г.О.(45) од с. Равен, гостиварско, по добиена судска наредба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close