ХроникаХроника.Портал

Приведени тројца прилепчани за тешки кражби во Струмица

Полициски службеници вчера привеле три лица од Прилеп за „тешки кражби“ извршени во Струмица, соопшти денеска МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close