0_Спорт.ПорталОстанато

Приведени хулигани и повредени полицајци при нападот на тренинг кампот на Олимпик Марсеј 

Билансот на саботните инциденти во тренинг кампот на францускиот прволигаш Олимпик Марсеј е 25 приведени навивачи и четворица повредени полицајци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close