0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Приведени две лица во Тетовско барани со потерница

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Тетово вчера привеле две лица кои требало да издржуваат затворска казна.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close