0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведени двајца гостиварци, кај нив пронајдени кокаин и марихуана

Двајца жители на Гостивар синоќа на улицата „Железничка“ во Гостивар се приведени бидејќи кај нив се пронајдени кокаин и марихуана. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека приведени се В.А. (39) и С.А. (23).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close