0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведени четири лица од скопско Стајковци, физички нападнале вработен на бензиска станица

Полицијата вчера лиши од слобода четири лица од скопското село Стајковци, кои на 20 овој месец физички нападнале вработен на бензиска станица во скопската населба Ченто, информираат денеска од Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close