0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведена Австралијанка поради пречекорување на дозволениот туристички престој во државата

На граничниот премин „Меѓународен аеродром“ во Скопје од полициски службеници ноќеска е приведена Н.Д.(29) од Австралија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close