0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Приведен сопственик на угостителски објект од Гостивар кој работел по дозволеното време

Сопственик на угостителски објект во Гостивар во близина на автопатот Гостивар-Тетово синоќа е приведен бидејќи објектот работел по дозволеното време и во него биле затекнати 12 гости.

Back to top button
Close
Close