0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец за издржување на казна затвор за тешка кражба

Полициски службеници од СВР Скопје синоќа привеле 23-годишен скопјанец баран со потерница за издржување казна затвор заа тешка кражба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close