ХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец во Струга, кај него е пронајдена дрога

Синоќа во 23.30 часот во авто-камп во струшкото село Радожда, полициски службеници од Полициската станица Струга го лишиле од слобода А.А.(24) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Back to top button
Close
Close