ХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец во Охрид поради дрога

Во Охрид приведен е Е.Н. од Скопје, кај кого била пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close