ОпштествоХроника

Приведен скопјанец по распишана централна потерница

Инспектори од Единицата за внатрешни работи Кисела Вода-Отсек потраги денеска на улица „Ѓорѓи Капчев" во 13.50 часот го лишиле од слобода И.Т. (50) од Скопје.

Back to top button
Close
Close