ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец по распишана централна потерница

Полициски службеници лишиле од слобода скопјанец за доиздржување на затворска казна, соопшти денеска Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close