ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец баран со потерница за доиздржување казна затвор

Полициски службеници привеле скопјанец баран со централна потерница за доиздржување казна затвор, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close