ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец баран со потерница

Во скопската населба Триангла вчера во 18:20 часот, полициски службеници од Секторот за меѓународна соработка -Отсек за потрага го привеле Г.К. (25) од Скопје.

Back to top button
Close
Close