ХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец баран по централна потерница

На 16.07.2021 во 13.50 часот од страна на полициски службеници на пунктот кај наплатната станица „Отовица" е лишен од слобода М.Ж.(36) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close