ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен разбојник од Стојаково

Од Министерството за внатрешни работи соопштија дека денеска во периодот од 10.30 до 12 часот е извршен претрес во куќата и помошните простории на И.А. во с. Стојаково, по претходно издадена наредба од Основен суд Гевгелија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close